Kinolub-ię Ekologię

Niezmiernie miło nam poinformować, że został zrealizowany przez Fundację IKS projekt Warsztaty Kinolub’ię Ekologię 2017.

Realizacja tego projektu nie byłaby możliwa bez dotacji otrzymanej od Województwa Świętokrzyskiego w kwocie 3000 zł oraz od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 6 159,92 zł (która stanowi 80% kosztów kwalifikowanych całego projektu tj. 7 699,90 zł).

Dzięki wsparciu w warsztatach organizacyjnych w ramach projektu wzięło udział ponad 400 dzieci i młodzieży z terenu województwa świętokrzyskiego.

– 7 listopada 2017 r.

swietokrzyskie
Województwo Świętokrzyskie

 

 


2017


Konkurs “Ekologiczne za i przeciw odnawialnym źródłom energii”

Serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie dla młodzieży:
“Ekologiczne za i przeciw odnawialnym źródłom energii”!

Jeżeli masz mnie niż 19 lat, mieszkasz w województwie świętokrzyskim, interesuje Cię otaczające środowisko, napisz rozprawkę lub wykonaj prezentację w dowolnej technice i prześlij do nas!

Alternatywne sposoby wytwarzania energii, interesują nie tylko środowiska ekologiczne. Niejednokrotnie okazało się, że rozwiązanie, które wydawało się przynosić wyłącznie korzyści przyrodzie stanowi dla niej zagrożenie.
Włącz swoją ciekawość i kreatywność – obserwując środowisko oraz rozwiązania stosowane współcześnie jako “zielone” sposoby produkowania energii opisz ich faktyczny wpływ na środowisko, czy dostrzegasz jego problemy?
Przedstaw nam swoją analizę w postaci rozprawki lub nagranej prezentacji multimedialnej.

Na zgłoszenia czekamy do 28 października 2016 r.

Najlepsze filmy otrzymają nagrody rzeczowe (sprzęt, filmy, książki materiały edukacyjne etc.) ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie.

Wszelkie pytania związane z konkursem należy kierować na adres m.pindziak@kinolub.pl.

Powodzenia!

wfosigw